Dachy

- porady.pl
 
Dachy-Porady - Home Mapa strony Kontakt
Dachy
 

Wszystko o dachach

Dachy-porady.pl to serwis informacyjny branży dekarskiej. Naszym celem jest prezentowanie najnowszych informacji o nowościach produktowych, ofertach promocyjnych producentów i istotnych wydarzeniach w branży budowlanej w zakresie wytwarzania i instalacji pokryć dachowych. Szczególnie gorąco zachęcamy do odwiedzenia i lektury działu "porady".

Porady

Arkadia - osiedle w centrum Szczecina

 • 19-09-2013
7-kondygnacyjny budynek charakteryzuje się ciekawą i zawracającą uwagę przechodniów architekturą. Szczególnie oryginalny dach budynku, przypominający dziób statku, jest rozwiązaniem niespotykanym w innej części miasta.

Kominek z systemem DGP. Źródło ciepła w Twoim domu

 • 14-03-2017
Podstawowym źródłem ciepła w domu jest centralne ogrzewanie. Dzięki dobrze poprowadzonej instalacji w każdym pomieszczeniu panuje optymalna temperatura w sezonie jesienno-zimowym.

Klimatyzacja na poddaszu – jak wybrać urządzenie

 • 31-10-2013
Letnie temperatury niejednokrotnie utrudnią codzienne funkcjonowanie. Co więcej, im wyższa kondygnacja budynku, tym pomieszczenia są bardziej nasłonecznione i panuje w nich większa temperatura.

Zakup drabiny – o jakich kwestiach pamiętać?

 • 06-09-2013
Duża różnorodność drabin dostępnych na rynku sprawia, iż wybór odpowiedniej konstrukcji staje się zadaniem coraz trudniejszym.

Jak możemy wykorzystać deszczówkę?

 • 12-08-2013
Woda jest cennym skarbem, w Afryce nazywanym białym złotem. Nasza strefa klimatyczna wodzie nie nadaje aż tak wysokiej wartości, przez co często jej nie doceniamy – marnując. Bez niej natomiast życie by nie istniało.

ABC domowej wentylacji: rekuperacja

 • 05-06-2013
Wybór właściwej centrali wentylacyjnej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb mieszkańców może mieć kluczowe znaczenie w projekcie całego domu.

Zastosowanie wentylatorów dachowych

 • 22-02-2013
Gdy wentylacja naturalna okazuje się być niewystarczająca należy wziąć pod uwagę także inne możliwości. Jedną z propozycji jest montaż wentylatorów dachowych, które znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie przemysłowym jak i mieszkalnym.

Nieszczelność dachu

 • 11-12-2012
Każdy rodzaj dachu ma swoje newralgiczne miejsca, które częściej niż inne przeciekają. Dlatego ich zlokalizowanie i dbanie o ich uszczelnienie jest kwestią nadrzędną, która gwarantuje bezpieczeństwo takiego dachu.

Remont dachu a jego wymiana

 • 27-11-2012
Problemy związane z dachem często rodzą dylemat czy lepszym wyjściem jest próba jego remontu czy jego całkowita wymiana. Jest to kwestia bardzo istotna, gdyż bezpieczeństwo budynku mieszkalnego jest aspektem niezmiernie istotnym.

Rodzaj dachu – jak go wybrać?

 • 29-10-2012
Przy budowie domu, jedną z istotniejszych decyzji, którą należy podjąć jest wybór rodzaju dachu jaki nasz dom ma posiadać. Jest to kwestia o tyle istotna, iż ma on służyć przez wiele lat, dlatego umiejętny wybór jego rodzaju jest tu kwestią kluczową.

Dachówki ceramiczne a cementowe

 • 18-09-2012
Obecnie najpopularniejsze są dwa rodzaje dachówek - dachówki ceramiczne i cementowe (inaczej zwane betonowymi). Jednak często decyzja na które się zdecydować bywa jest trudna.
1 | 2 | 3 | 4  »»»  
           

     

Polecamy:

     

Ranking firm

Pokrycia i akcesoria dachowe

śr. ocena: 4.97 oceniany: 71 razy

Pokrycia dachowe

śr. ocena: 3.65 oceniany: 17 razy

Budomat Marek Wenderlich

śr. ocena: 5 oceniany: 11 razy

Blachy dachowe. Producent Opole

śr. ocena: 4.27 oceniany: 11 razy

Metalkomp Sp.j.

śr. ocena: 4.5 oceniany: 8 razy

Zobacz cały ranking

     
 
 
     

Porady, informacje, aktualności z branży dekarskiej. Katalog firm związanych z branżą dekarską, producentów i dystrybutorów pokryć dachowych, rynien i akcesoriów oraz przedsiębiorstwa oferujące usługi dekarskie.


Dachy-Porady.pl