Dachy

- porady.pl
 
Dachy-Porady - Home Mapa strony Kontakt
Dachy
 

Wszystko o dachach

Dachy-porady.pl to serwis informacyjny branży dekarskiej. Naszym celem jest prezentowanie najnowszych informacji o nowościach produktowych, ofertach promocyjnych producentów i istotnych wydarzeniach w branży budowlanej w zakresie wytwarzania i instalacji pokryć dachowych. Szczególnie gorąco zachęcamy do odwiedzenia i lektury działu "porady".

Porady

  • 19-09-2013

Arkadia - osiedle w centrum Szczecina

Mieszkanie w centrum miasta to marzenie wielu osób, szczególnie młodych. Wynika to z faktu, iż gwarantuje ono komfortowy dostęp do wszystkich ciekawych wydarzeń mających miejsce w mieście, przez co pozwala na aktywne uczestniczenie w jego życiu. Jednak, znalezienie nowego mieszkania w centrum jest obecnie dość sporą trudnością. Dlatego też, naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi deweloper Dolcan, oferujący nowe mieszkania w centrum Szczecina.

Osiedle Arkadia zostało zlokalizowane na ulicy Małkowskiego w Szczecinie. Jest to ulica mieszcząca się w samym centrum Szczecina, dzięki czemu codzienny dojazd do pracy czy wyjście do miasta nie stanowią najmniejszego problemu.

7-kondygnacyjny budynek charakteryzuje się ciekawą i zawracającą uwagę przechodniów architekturą. Szczególnie oryginalny dach budynku, przypominający dziób statku, jest rozwiązaniem niespotykanym w innej części miasta. Warto również zaznaczyć, iż także kolory w jakich utrzymany jest budynek, a mianowicie granit i złoto, jednoznacznie swoją wymową nawiązują do morza.

Osiedle Arkadia w Szczecinie oferuje zainteresowanym mieszkania o bardzo zróżnicowanym metrażu, dzięki czemu niezależnie od wymagań, każdy znajdzie lokum wielkości, która mu odpowiada. Co więcej, dostępna są tam nie tylko mieszkania kilkupokojowe, ale również i kawalerki. Na ostatnim piętrze znajduje się natomiast loft umożliwiający obejrzenie panoramy całego miasta.  Parter budynku to z kolei miejsce, gdzie mieszczą się liczne lokale usługowo-handlowe, dzięki czemu mieszkańcy osiedla nie muszą nawet wychodzić z budynku.

Okolice osiedla, z racji jego świetnej lokalizacji, to ścisłe centrum Szczecina. Umożliwia to chociażby wyjście na spacer po Pasażu Bogusława, tj. klimatycznym i znanym w całym kraju deptaku. Poza tym, w rejonie Arkadii znajdują się również dwie uczelnie wyższe, największe centrum handlowe miasta - Kaskada,  liczne kawiarnie i sklepy oraz piękny park.

Zakup mieszkania na Arkadii to świetna inwestycja, która otwiera wiele możliwości z racji jego lokalizacji w samym centrum Szczecina. Dlatego też, wszystkie osób, które lubią intensywny, pozbawiony montowni tryb życia, na pewno się nie zawiodą wybierając to lokum.
           

     

Polecamy:

     

Ranking firm

Pokrycia i akcesoria dachowe

śr. ocena: 4.97 oceniany: 71 razy

Pokrycia dachowe

śr. ocena: 3.65 oceniany: 17 razy

Budomat Marek Wenderlich

śr. ocena: 5 oceniany: 11 razy

Blachy dachowe. Producent Opole

śr. ocena: 4.27 oceniany: 11 razy

Metalkomp Sp.j.

śr. ocena: 4.5 oceniany: 8 razy

Zobacz cały ranking

     
 
 
     

Porady, informacje, aktualności z branży dekarskiej. Katalog firm związanych z branżą dekarską, producentów i dystrybutorów pokryć dachowych, rynien i akcesoriów oraz przedsiębiorstwa oferujące usługi dekarskie.


Dachy-Porady.pl