Dachy

- porady.pl
 
Dachy-Porady - Home Mapa strony Kontakt
Dachy
 

Wszystko o dachach

Tag: blacha
Znaleziono 9 pasujących wyników.
Wyniki zostały podzielone na kategorie.

Wybierz wiersz z nazwą interesującej Cię kategorii, aby zobaczyć wyniki wyszukiwania. Ponowne kliknięcie w ten wiersz anuluje przeglądanie wyników.

Pokrycia dachowe - producenci Wyników: 6

1. Bratex Dachy sp. z o.o. s.k.
Firma Bratex sp. z o.o. s.k. zajmuje się produkcją blachy na terenie Polski. Przez ponad 20 lat działalności zyskali wśród Klientów zaufanie, które świadczy o jakości wykonywanych... więcej »»
2. Blachodachówka z posypką mineralną
Przedsiębiorstwa Gerard Roofing Systems od kilku dekad produkuje sprawdzoną blachodachówkę. Firma już na początku wiedziała, że produkowana blachodachówka musi być nie tylko wytrzymała na... więcej »»
3. RHEINZINK Polska Sp. z o.o.
Doradztwo i kontakt z przedstawicielem producenta: Pawel Kolka- woj. zachodnio-pomorskie, pomorskie, warminsko-mazurskie i kujawsko-pomorskie: pawel.kolka@rheinzink.pl , tel: +48 604 605 592 Marcin... więcej »»
4. Solidny dach
BLACHOTRAPEZ istnieje na rynku od ponad 30 lat i jest jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce. Sprzedaż blach oraz akcesorii dachowych prowadzimy w oparciu o własną sieć... więcej »»
5. Blaszane pokrycia dachowe
Firma Handlowo-Usługowa TRANSBLACH działa na rynku od 1994 roku, specjalizuje się w produkcji i sprzedaży blaszanych pokryć dachowych. Nasze blachy spełniają wszelkie wymagania ekonomiczne i... więcej »»
6. Pokrycia dachowe
KROLL Polska to producent nowoczesnych, stalowych pokryć dachowych. W naszej ofercie znajdują się pierwszorzędne blachy dachówkowe i trapezowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria wykonywane w... więcej »»

Usługi dekarskie Wyników: 1

7. GrupaDekarska Hanbud
Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje potwierdzone świadectwami czeladniczymi oraz mistrzowskimi. W pełni zgrana ekipa pozwala ograniczyć... więcej »»

Pokrycia dachowe - sklepy Wyników: 2

8. Pokrycia dachowe i akcesoria
Nasze usługi dają gwarancję jakości i bezpieczeństwa zgodną z atestami technicznymi i higienicznymi. Oferujemy produkty firm o pewnej i stabilnej sytuacji rynkowej, takich jak: Transblach,... więcej »»
9. BLACHA DACHOWA
W ciągu lat działalności zdobyliśmy doświadczenie i zaufanie Klientów jako producent i dystrybutor pokryć dachowych i elewacyjnych z blachy, systemów rynnowych, okien dachowych oraz innych... więcej »»
           

     

Polecamy:

     

Ranking firm

Pokrycia i akcesoria dachowe

śr. ocena: 4.97 oceniany: 71 razy

Pokrycia dachowe

śr. ocena: 3.65 oceniany: 17 razy

Budomat Marek Wenderlich

śr. ocena: 5 oceniany: 11 razy

Blachy dachowe. Producent Opole

śr. ocena: 4.27 oceniany: 11 razy

Metalkomp Sp.j.

śr. ocena: 4.5 oceniany: 8 razy

Zobacz cały ranking

     
 
 
     

Porady, informacje, aktualności z branży dekarskiej. Katalog firm związanych z branżą dekarską, producentów i dystrybutorów pokryć dachowych, rynien i akcesoriów oraz przedsiębiorstwa oferujące usługi dekarskie.


Dachy-Porady.pl