Dachy

- porady.pl
 
Dachy-Porady - Home Mapa strony Kontakt
Dachy
 

Wszystko o dachach

Tag: blachodachówka
Znaleziono 10 pasujących wyników.
Wyniki zostały podzielone na kategorie.

Wybierz wiersz z nazwą interesującej Cię kategorii, aby zobaczyć wyniki wyszukiwania. Ponowne kliknięcie w ten wiersz anuluje przeglądanie wyników.

Pokrycia dachowe - producenci Wyników: 6

1. Pokrycia dachowe Bratex
Bratex to czołowy producent blachy, a na rynku budowlanym działa już od 1991 roku. Zajmuje się zarówno produkowaniem jak i sprzedawaniem blach najlepszego gatunku. Zajmuje się nie tylko... więcej »»
2. Blachodachówka z posypką mineralną
Przedsiębiorstwa Gerard Roofing Systems od kilku dekad produkuje sprawdzoną blachodachówkę. Firma już na początku wiedziała, że produkowana blachodachówka musi być nie tylko wytrzymała na... więcej »»
3. Traffic - producent pokryć dachowych
Firma TRAFFIC istnieje od 1993 roku, należy ona do liderów w sprzedaży materiałów budowlanych na terenie północno wschodniej Polski. Specjalnością firmy jest produkcja i dystrybucja pokryć... więcej »»
4. Solidny dach
BLACHOTRAPEZ istnieje na rynku od ponad 30 lat i jest jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce. Sprzedaż blach oraz akcesorii dachowych prowadzimy w oparciu o własną sieć... więcej »»
5. Pokrycia dachowe
KROLL Polska to producent nowoczesnych, stalowych pokryć dachowych. W naszej ofercie znajdują się pierwszorzędne blachy dachówkowe i trapezowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria wykonywane w... więcej »»
6. Pokrycia dachowe
Firma Bratex produkuje już od 17 lat pokrycia dachowe z najlepszej gatunkowo szwedzkiej blachy. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesna technologia produkcji i doskonałe materiały wykorzystywane do... więcej »»

Rynny, okna, akcesoria dachowe - sklepy Wyników: 1

7. Dachy, dachówki, pokrycia dachowe
Centrum dachów MEGA powstała w 2002 roku w Gdyni, specjalizujemy się w sprzedaży szerokiego asortymentu: dachówki, blachy, papy, rynny, farby, okna, narzędzia itp. Współpracujemy tylko z... więcej »»

Pokrycia dachowe - sklepy Wyników: 2

8. Pokrycia dachowe i akcesoria
Nasze usługi dają gwarancję jakości i bezpieczeństwa zgodną z atestami technicznymi i higienicznymi. Oferujemy produkty firm o pewnej i stabilnej sytuacji rynkowej, takich jak: Transblach,... więcej »»
9. BLACHA DACHOWA
W ciągu lat działalności zdobyliśmy doświadczenie i zaufanie Klientów jako producent i dystrybutor pokryć dachowych i elewacyjnych z blachy, systemów rynnowych, okien dachowych oraz innych... więcej »»

Okna dachowe Wyników: 1

10. Efekt Dach
Nasza firma oferuje Państwu szeroką gamę usług dekarskich, charakteryzujących się zarówno szybkim terminem realizacji jak i solidnością ich wykonania. Na każdą z naszych prac wystawiamy... więcej »»
           

     

Polecamy:

     

Ranking firm

Pokrycia i akcesoria dachowe

śr. ocena: 4.97 oceniany: 71 razy

Pokrycia dachowe

śr. ocena: 3.65 oceniany: 17 razy

Budomat Marek Wenderlich

śr. ocena: 5 oceniany: 11 razy

Blachy dachowe. Producent Opole

śr. ocena: 4.27 oceniany: 11 razy

Metalkomp Sp.j.

śr. ocena: 4.5 oceniany: 8 razy

Zobacz cały ranking

     
 
 
     

Porady, informacje, aktualności z branży dekarskiej. Katalog firm związanych z branżą dekarską, producentów i dystrybutorów pokryć dachowych, rynien i akcesoriów oraz przedsiębiorstwa oferujące usługi dekarskie.


Dachy-Porady.pl