Dachy

- porady.pl
 
Dachy-Porady - Home Mapa strony Kontakt
Dachy
 

Wszystko o dachach

Tag: dach
Znaleziono 13 pasujących wyników.
Wyniki zostały podzielone na kategorie.

Wybierz wiersz z nazwą interesującej Cię kategorii, aby zobaczyć wyniki wyszukiwania. Ponowne kliknięcie w ten wiersz anuluje przeglądanie wyników.

Rynny, okna, akcesoria dachowe - producenci Wyników: 1

1. Akcesoria dachowe
Firma działa na rynku od 1995r. W naszej ofercie znajdują się m.in. profesjonalne wywietrzniki kalenicowe. Od 2001 roku firma aktywnie rozwija rownież sprzedaż eksportową. W chwili obecnej... więcej »»

Pokrycia dachowe - producenci Wyników: 6

2. Bratex Dachy sp. z o.o. s.k.
Firma Bratex sp. z o.o. s.k. zajmuje się produkcją blachy na terenie Polski. Przez ponad 20 lat działalności zyskali wśród Klientów zaufanie, które świadczy o jakości wykonywanych... więcej »»
3. Ruukki-budownictwo mieszkaniowe
Ruukki w Polsce oferuje szeroką gamę produktów i usług opartych na metalach, dostarcza ważne komponenty, systemy oraz rozwiązania oparte na metalach dla przemysłu budowlanego oraz maszynowego.... więcej »»
4. Pokrycia dachowe z blachy
Firma handlowo-produkcyjna specjalizuje się w produkcji blachodzachówek i dachówek oraz innych akcesoriów do dachu wykonanego z balchy. Wszystkie blachy produkowane są na w pełni... więcej »»
5. Solidny dach
BLACHOTRAPEZ istnieje na rynku od ponad 30 lat i jest jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce. Sprzedaż blach oraz akcesorii dachowych prowadzimy w oparciu o własną sieć... więcej »»
6. Dachy i pokrycia dachowe
Profilowane blachy stalowe stosowane są jako pokrycia dachowe i elewacyjne na wszystkich rodzajach obiektów. Gwarantem standardów jest wdrożony w firmie System Zarządzania Jakością ISO... więcej »»
7. Pokrycia dachowe
KROLL Polska to producent nowoczesnych, stalowych pokryć dachowych. W naszej ofercie znajdują się pierwszorzędne blachy dachówkowe i trapezowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria wykonywane w... więcej »»

Rynny, okna, akcesoria dachowe - sklepy Wyników: 3

8. Sprzedaż i montaż pokryć dachowych
W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: blachodachówki, blachy trapezowe, blachy płaskie,akcesoria takie jak: rynny pcv, rynny ciągnione, okna dachowe oraz: membrany, blachowkrety,... więcej »»
9. Dachy i nie tylko
Deker to nowoczesy serwis-sklep internetowy, oferujący wszystkim dekarzom szeroki wybór niezbędnych narzędzi i materiałów wykończenia dachu takich jak rynny, ozdoby dachowe, haki itp. Sklep... więcej »»
10. Dachy, dachówki, pokrycia dachowe
Centrum dachów MEGA powstała w 2002 roku w Gdyni, specjalizujemy się w sprzedaży szerokiego asortymentu: dachówki, blachy, papy, rynny, farby, okna, narzędzia itp. Współpracujemy tylko z... więcej »»

Usługi dekarskie Wyników: 3

11. Usługi dekarsko blacharskie
Firma Dachdecker specjalizuje się w montażu oraz remontach pokryć dachowych. Od wielu lat działamy na rynku usług dekarsko-blacharskich. Naszym klientom służymy doradztwem przy doborze... więcej »»
12. Sprzedaż i montaż pokryć dachowych
W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: blachodachówki, blachy trapezowe, blachy płaskie,akcesoria takie jak: rynny pcv, rynny ciągnione, okna dachowe oraz: membrany, blachowkrety,... więcej »»
13. Az-Bud zakład Dekarski, Blacharski
Specjalizujemy się w wykonawstwie dachów krytych papą termozgrzewalną, gontów bitumicznych, instalacją rynien, blachodachówki, płyt dwuwarstwowych, instalacji odgromowej.Przed wykonywaniem... więcej »»
           

     

Polecamy:

     

Ranking firm

Pokrycia i akcesoria dachowe

śr. ocena: 4.97 oceniany: 71 razy

Pokrycia dachowe

śr. ocena: 3.65 oceniany: 17 razy

Budomat Marek Wenderlich

śr. ocena: 5 oceniany: 11 razy

Blachy dachowe. Producent Opole

śr. ocena: 4.27 oceniany: 11 razy

Metalkomp Sp.j.

śr. ocena: 4.5 oceniany: 8 razy

Zobacz cały ranking

     
 
 
     

Porady, informacje, aktualności z branży dekarskiej. Katalog firm związanych z branżą dekarską, producentów i dystrybutorów pokryć dachowych, rynien i akcesoriów oraz przedsiębiorstwa oferujące usługi dekarskie.


Dachy-Porady.pl