Dachy

- porady.pl
 
Dachy-Porady - Home Mapa strony Kontakt
Dachy
 

Wszystko o dachach

Tag: kominy
Znaleziono 11 pasujących wyników.
Wyniki zostały podzielone na kategorie.

Wybierz wiersz z nazwą interesującej Cię kategorii, aby zobaczyć wyniki wyszukiwania. Ponowne kliknięcie w ten wiersz anuluje przeglądanie wyników.

Usługi dekarskie Wyników: 1

1. Grupa Dekarska Sp. z o. o.
Firma zapewnia krycie dachów następującymi rodzajami materiałów: dachówka ceramiczna, blacha trapezowa, blacha płaska, blachodachówka, dachówka cementowa, papa termozgrzewalna, gont... więcej »»

Systemy kominowe i wentylacyjne Wyników: 10

2. Systemy kominowe
Na platformie Kominy.pl znajdą Państwo bogatą ofertę gotowych systemów kominowych w takich kategoriach produktowych jak: kominy ceramiczne, stalowe i wentylacyjne. Ich producentami są uznane w... więcej »»
3. Kominy
Firma Komin-Instal specjalizuje się w sprzedaży, montażu oraz doradztwie technicznym w zakresie wszelkiego typu systemów kominowych. Swoim klientom firma oferuje profesjonalne wkłady kominowe,... więcej »»
4. PIANEX
Firma działa od 1991 roku na rynku budowlanym. Oferuje otuliny do rur z różnych tworzyw, takich jak na przykład polietylen, poliuretan, kauczuk czy wełna szklana. Ponadto posiada w sprzedaży... więcej »»
5. PIANEX
Firma działa od 1991 roku na rynku budowlanym. Oferuje otuliny do rur z różnych tworzyw, takich jak na przykład polietylen, poliuretan, kauczuk czy wełna szklana. Ponadto posiada w sprzedaży... więcej »»
6. Ogrzewanie kominkowe
Systemkominkowy.com to strona prezentująca najnowsze rozwiązania jeśli chodzi o ogrzewanie pomieszczeń. Jak nie trudno się domyślić polecanym przez nas systemem jest ogrzewanie kominkowe w... więcej »»
7. Wentylacja hybrydowa
Jednym ze sposobów na oszczędności w ogrzewaniu pomieszczenia oraz mniejsze zużycie energii jest wentylacja nawiewna. Ten rodzaj wentylacji usuwa zużyte powietrze przez kratki wentylacyjne lub... więcej »»
8. Wkłady kominowe
Firma Darco nieprzerwanie od 1992 roku zaopatruje nas w urządzenia techniki kominowej i wentylacyjnej. Wysoka jakość oferowanych kominów sprawiła, że dzisiaj jesteśmy ich wiodących... więcej »»
9. Schiedel
Firma istnieje w Polsce już od 1995 roku. Główną siedzibę posiada w Opolu. Firma jako pierwsza w Polsce uzyskała certyfikat CE na produkcję całości systemów kominowych. Firma udziela aż 30... więcej »»
10. JAWAR Systemy kominowe
Firma JAWAR na swojej stronie posiada kilka zakładek. Każda z nich pełni swoje określone funkcje, oraz ułatwia znalezienie odpowiednich dla nas informacji. W zakładce dla użytkowników,... więcej »»
11. Systemy kominowe
Sklep internetowy zajmujący się handlem systemami kominowymi oraz innymi elementami instalacji kominowych. Nasza firma od wielu lat dostarcza Państwu wysokiej jakości kominy, systemy kominowe... więcej »»
           

     

Polecamy:

     

Ranking firm

Pokrycia i akcesoria dachowe

śr. ocena: 4.97 oceniany: 71 razy

Pokrycia dachowe

śr. ocena: 3.65 oceniany: 17 razy

Budomat Marek Wenderlich

śr. ocena: 5 oceniany: 11 razy

Blachy dachowe. Producent Opole

śr. ocena: 4.27 oceniany: 11 razy

Metalkomp Sp.j.

śr. ocena: 4.5 oceniany: 8 razy

Zobacz cały ranking

     
 
 
     

Porady, informacje, aktualności z branży dekarskiej. Katalog firm związanych z branżą dekarską, producentów i dystrybutorów pokryć dachowych, rynien i akcesoriów oraz przedsiębiorstwa oferujące usługi dekarskie.


Dachy-Porady.pl