Dachy

- porady.pl
 
Dachy-Porady - Home Mapa strony Kontakt
Dachy
 

Wszystko o dachach

Tag: pokrycia dachowe
Znaleziono 17 pasujących wyników.
Wyniki zostały podzielone na kategorie.

Wybierz wiersz z nazwą interesującej Cię kategorii, aby zobaczyć wyniki wyszukiwania. Ponowne kliknięcie w ten wiersz anuluje przeglądanie wyników.

Pokrycia dachowe - producenci Wyników: 8

1. Pokrycia dachowe Bratex
Bratex to czołowy producent blachy, a na rynku budowlanym działa już od 1991 roku. Zajmuje się zarówno produkowaniem jak i sprzedawaniem blach najlepszego gatunku. Zajmuje się nie tylko... więcej »»
2. Bratex Dachy sp. z o.o. s.k.
Firma Bratex sp. z o.o. s.k. zajmuje się produkcją blachy na terenie Polski. Przez ponad 20 lat działalności zyskali wśród Klientów zaufanie, które świadczy o jakości wykonywanych... więcej »»
3. OLSTAL
Olstal to firma z wieloletnią tradycją w branży wyrobów przetwórstwa hutniczego. W naszej ofercie znajdują się blachy ocynkowane, powlekane, cynk-tytan, blachy czarne oraz materiały z... więcej »»
4. Akcesoria dachowe
Na stronie roben.pl znajdują się informacje o firmie Roben, która posiadając znaczne doświadczenie i tradycje w produkcji ceramiki budowlanej jest wytwórcą materiałów budowlanych doskonałej... więcej »»
5. Ruukki-budownictwo mieszkaniowe
Ruukki w Polsce oferuje szeroką gamę produktów i usług opartych na metalach, dostarcza ważne komponenty, systemy oraz rozwiązania oparte na metalach dla przemysłu budowlanego oraz maszynowego.... więcej »»
6. Pokrycia dachowe z blachy
Firma handlowo-produkcyjna specjalizuje się w produkcji blachodzachówek i dachówek oraz innych akcesoriów do dachu wykonanego z balchy. Wszystkie blachy produkowane są na w pełni... więcej »»
7. Solidny dach
BLACHOTRAPEZ istnieje na rynku od ponad 30 lat i jest jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce. Sprzedaż blach oraz akcesorii dachowych prowadzimy w oparciu o własną sieć... więcej »»
8. Blaszane pokrycia dachowe
Firma Handlowo-Usługowa TRANSBLACH działa na rynku od 1994 roku, specjalizuje się w produkcji i sprzedaży blaszanych pokryć dachowych. Nasze blachy spełniają wszelkie wymagania ekonomiczne i... więcej »»

Rynny, okna, akcesoria dachowe - sklepy Wyników: 1

9. Sprzedaż i montaż pokryć dachowych
W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: blachodachówki, blachy trapezowe, blachy płaskie,akcesoria takie jak: rynny pcv, rynny ciągnione, okna dachowe oraz: membrany, blachowkrety,... więcej »»

Usługi dekarskie Wyników: 5

10. Sprzedaż i montaż pokryć dachowych
W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: blachodachówki, blachy trapezowe, blachy płaskie,akcesoria takie jak: rynny pcv, rynny ciągnione, okna dachowe oraz: membrany, blachowkrety,... więcej »»
11. Remont dachu
Na stronie remonty-dachow.pl znajda Państwo informacje dotyczące firmy Olbud, która zajmuje się przede wszystkim dekarstwem ale wykonuje również inne usługi budowlane. Wśród tych usług... więcej »»
12. Grupa Dekarska Sp. z o. o.
Firma zapewnia krycie dachów następującymi rodzajami materiałów: dachówka ceramiczna, blacha trapezowa, blacha płaska, blachodachówka, dachówka cementowa, papa termozgrzewalna, gont... więcej »»
13. Kris-Dach
Firmę Kris-Dach tworzy 4 specjalistów, którzy od wielu lat związani są z branżą dekarską. Swoje usługi świadczy przeważnie na terenie Warmii i Mazur, a także w województwie mazowieckim.... więcej »»
14. Dachy ZRB
Jesteśmy firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem. Swoje prace wykonujemy na terenie całej Polski oraz za granicą. Główna nasza działalność to kompleksowe roboty dekarskie, świadczymy... więcej »»

Pokrycia dachowe - sklepy Wyników: 2

15. Dachówki ceramiczne Wrocław
Hurtownia dachów z Wrocławia oferuje produkty czołowych producentów. W ofercie znajdziesz pokrycia dachowe ceramiczne Creaton, Roben, Koramic, Ruppceramika oraz dachówki cementowe Braas i... więcej »»
16. DEKER Specjalista od dachów
Sklep DEKER posiada swą ofertę w Tarnowie, jak i online, tak więc jego asortyment dostępny jest dla wszystkich w kraju. Firma nie tylko posiada sklep z artykułami dekarskimi, lecz również... więcej »»

Okna dachowe Wyników: 1

17. Efekt Dach
Nasza firma oferuje Państwu szeroką gamę usług dekarskich, charakteryzujących się zarówno szybkim terminem realizacji jak i solidnością ich wykonania. Na każdą z naszych prac wystawiamy... więcej »»
           

     

Polecamy:

     

Ranking firm

Pokrycia i akcesoria dachowe

śr. ocena: 4.97 oceniany: 71 razy

Pokrycia dachowe

śr. ocena: 3.65 oceniany: 17 razy

Budomat Marek Wenderlich

śr. ocena: 5 oceniany: 11 razy

Blachy dachowe. Producent Opole

śr. ocena: 4.27 oceniany: 11 razy

Metalkomp Sp.j.

śr. ocena: 4.5 oceniany: 8 razy

Zobacz cały ranking

     
 
 
     

Porady, informacje, aktualności z branży dekarskiej. Katalog firm związanych z branżą dekarską, producentów i dystrybutorów pokryć dachowych, rynien i akcesoriów oraz przedsiębiorstwa oferujące usługi dekarskie.


Dachy-Porady.pl