Dachy

- porady.pl
 
Dachy-Porady - Home Mapa strony Kontakt
Dachy
 

Wszystko o dachach

Tag: pokrycie dachowe
Znaleziono 5 pasujących wyników.
Wyniki zostały podzielone na kategorie.

Wybierz wiersz z nazwą interesującej Cię kategorii, aby zobaczyć wyniki wyszukiwania. Ponowne kliknięcie w ten wiersz anuluje przeglądanie wyników.

Pokrycia dachowe - producenci Wyników: 4

1. Ruukki-budownictwo mieszkaniowe
Ruukki w Polsce oferuje szeroką gamę produktów i usług opartych na metalach, dostarcza ważne komponenty, systemy oraz rozwiązania oparte na metalach dla przemysłu budowlanego oraz maszynowego.... więcej »»
2. Pokrycia dachowe z blachy
Firma handlowo-produkcyjna specjalizuje się w produkcji blachodzachówek i dachówek oraz innych akcesoriów do dachu wykonanego z balchy. Wszystkie blachy produkowane są na w pełni... więcej »»
3. Solidny dach
BLACHOTRAPEZ istnieje na rynku od ponad 30 lat i jest jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce. Sprzedaż blach oraz akcesorii dachowych prowadzimy w oparciu o własną sieć... więcej »»
4. Pokrycia dachowe
KROLL Polska to producent nowoczesnych, stalowych pokryć dachowych. W naszej ofercie znajdują się pierwszorzędne blachy dachówkowe i trapezowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria wykonywane w... więcej »»

Rynny, okna, akcesoria dachowe - sklepy Wyników: 1

5. Dachy, dachówki, pokrycia dachowe
Centrum dachów MEGA powstała w 2002 roku w Gdyni, specjalizujemy się w sprzedaży szerokiego asortymentu: dachówki, blachy, papy, rynny, farby, okna, narzędzia itp. Współpracujemy tylko z... więcej »»
           

     

Polecamy:

     

Ranking firm

Pokrycia i akcesoria dachowe

śr. ocena: 4.97 oceniany: 71 razy

Pokrycia dachowe

śr. ocena: 3.65 oceniany: 17 razy

Budomat Marek Wenderlich

śr. ocena: 5 oceniany: 11 razy

Blachy dachowe. Producent Opole

śr. ocena: 4.27 oceniany: 11 razy

Metalkomp Sp.j.

śr. ocena: 4.5 oceniany: 8 razy

Zobacz cały ranking

     
 
 
     

Porady, informacje, aktualności z branży dekarskiej. Katalog firm związanych z branżą dekarską, producentów i dystrybutorów pokryć dachowych, rynien i akcesoriów oraz przedsiębiorstwa oferujące usługi dekarskie.


Dachy-Porady.pl